Белгия смачка Унгария и излиза срещу Уелс на четвъртфиналите

Отборът на Белгия разби тима на Унгария с 4:0 и се класира на четвъртфиналите на Евро 2016, където ще срещне отбора на Уелс.

Белгийците изиграха най-силния си мач от началото на форума и можеха да победят и с повече голове.

Попаденията вкараха Тоби Алдервейрелд в 10-ата минута, Миши Батшуай в 78-ата, Еден Азар в 80-ата минута и Ферейра Караско в 91-ата минута.

Унгарците показаха много добър футбол в груповата фаза, но не успяха да се противопоставят на белгийците.

Това е най-голямата победа наБелгия на голям футболен форум в историята.

В понеделник в поредните осминафинални мачове излизат Италия срещу Испания и Англия срещу Исландия.