Лудогорец запази шансове за излизане от групите на Лига Европа

Българският тим завърши 1:1 срещу португалския Брага

Сн. БГНЕС
Лудогорец и Брага завършиха 1:1 в мач от четвъртия кръг на груповата фаза в Лига Европа, игран в Разград. Резултатът откри Марселиньо в 68-ата минута, а Франсержо изравни в 83-ата минута.

Лудогорец изигра много силна първа част, като доминираше напълно над португалския отбор, но не успя да вкара гол.

През второто полувреме българският отбор стигна до попадение, но след това отпадна физически и допусна изравнителен гол.

Точката бе достатъчна на българския шампион да запази лидерската си позиция в групата с 8 точки, а Брага е на втора позиция със 7 точки.

Другият двубой между Истанбул ББ и Хофенхайм завърши 1:1. Така германците са с 4 точки, а турците - с 2, и два кръга преди края всички отбори в групата имат шанс да продължат напред.