Интер по-близо до финала на Шампионската лига след победа срещу Барселона

5 коментара
Италианският Интер победи испанският футболен гранд с 3:1 в първа полуфинална среща от Шампионската лига.

Европейският и световен клубен шампион Барселона откри резултата на "Джузепе Меаца" в 19-ата минута с гол на Педро Родригес Ледесма.

Уесли Снайдер обаче изравни в 30-ата минута, а Майкон изведе Интер напред в 48-ата минута. В 61-ата минута Диего Милито вкара третия гол във вратата на Барселона.

Аржентинската суперзвезда на Барса Лионел Меси остана длъжник на отбора си в срещата. Реваншът на "Камп Ноу" е следващата седмица.

Двата отбора се изправиха един срещу друг и в груповата фаза на турнира. Първата среща в Милано завърши 0:0, а като домакин Барселона спечели с 2:0.

В другия полуфинален сблъсък в сряда един срещу друг се изправят Байерн (Мюнхен) и Лион.

5 коментара

1. Пеле
    #8

Явно Жозе Моуриньо е най - големият треньор по футбол в момента в света. И този път се оказа, че си е научил урока от първите две срещи и намери противодействие на т.н. извънземни от Барса. Не знам само БФФ какво чака и не го покани да ни поведе към шампионската титла. Може би пре 2050 година. Остава и нас да ни има тогава.

2. az
    #7

!

3. Космополит
    #6

Той Мориньо често подпитвал кога от БФФ ще му направят оферта защото бил готов веднага да напусне Интер. Имам сведения, че от негово име някакви хора оглеждат къщи за наем в кв. Бенковси в краен случай в Орландовци

4. Космополит
    #5

Нищо не казвате за Бербатов, стига с този Интер. Чудя се как аржентинската преса щеше да отрази снощния мач, ако ползваше модела на българската. Например, "нашият Камбиасо, подаде на нашия Санети. Той пък върна към нашия Самуел, който изчисти напред към нашия Милито. Той не можа да овладее и топката попадна в нашия Меси. Ако беше влязъл в игра и другия наш Милито, то първия наш Милито може би нямаше да вкара гол. Така Интер на нашите Милито, Камбиасо, Самуел и Санети победи Барселона на нашите Меси и Милито." Можете да опитате същото упражнение с бразилската преса. Изобщо, не разбрахте ли, че в Българиа не се играе футбол.

5. иван
    #4

Здравейте,С настоящото писмо изразявам своето възмущение от поведението на Валентин Михов по време на вача Интер-Барселона. Учудвам се как е възможно да поканите очевидно пиян човек, който говореше трудно и заваляше думите. Очевидно господинът, известен с хазартните си страсти, беше ядосан на загубата на Барселона, тъй като вероятно е заложил за тях. Използваше обидни квалификации по адрес на съдията за третия гол на Интер, а ако гледахте внимателно протести от играчите на Барселона за този гол нямаше.