Прескочи към основното съдържание
Вход / Регистрация

"1000 ракети са заредени и насочени към Иран". Тръмп предупреди Техеран да не опитва да го ликвидира

0 коментара
Доналд Тръмп
Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че е наредил на американските въоръжени сили да бъдат готови да нанесат удари по Иран, ако иранското правителство извърши или направи опит за покушение срещу него, съобщи Ройтерс.
 
“1000 ракети са заредени и насочени към Ислямска република Иран, а още хиляди са готови незабавно да последват, ако иранското правителство изпълни заплахата си, отправяна на много места по света, да убие или да направи опит да убие действащия президент на САЩ– в случая МЕН!“, написа Тръмп в публикация в социалната мрежа Трут Соушъл.
 
"Заповедите вече са издадени и американските въоръжени сили са готови, желаят и са способни в продължение на една година, с възможност този срок да бъде удължен, напълно да опустошат и унищожат всички райони на Иран“, добави той.
 
САЩ съобщиха, че са получили информация от израелското разузнаване за нов предполагаем ирански заговор за убийството на президента Доналд Тръмп. Информацията идва, след като американският държавен глава заяви, че примирието между Вашингтон и Техеран е “приключило“.
 
По-рано тази седмица Тръмп заяви, че противниците му са “луди“ и че „искат да го елиминират“, но добави, че “силно искат да сключат сделка“.
 
Подробности за предполагаемия заговор не бяха разкрити. 

Ключови думи

подкрепете ни

Свободата има цена

Благодарим, че не ни оставяте да я плащаме сами.

Станете месечен дарител на Mediapool, защото ако журналистиката днес премълчи истината, утре няма да има кой да я каже.

0 коментара

Екипът на Mediapool Ви уведомява, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни квалификации, обиди на расова, етническа или верска основа.

Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Mediapool.bg от потребителите.

Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Mediapool.bg

Прочетете нашите правила за участие във форумите.

За да коментирате, трябва да влезете в профила си. Ако нямате профил, можете да се регистрирате.

Препоръчано от редакцията