30-годишен мъж е загинал в Пирин при инцидент в района на Кончето. При пресичане на преспа, мъжът се е подхлъзнал, паднал и починал от получените травми преди пристигането на помощ.
Сигналът за инцидента е бил получен около 18.30 часа на телефон 112. Била е организирана акция за транспортирането на тялото му, която е продължила цяла нощ, съобщиха от Планинската спасителна служба.

Полезна ли ви беше тази статия?
Ще се радваме, ако подкрепите електронното издание Mediapool.bg, за да може и занапред да разчитате на независима, професионална и честна информационно - аналитична медия.
Подкрепете ниАбонирайте се за най-важните новини, анализи и коментари на събития от деня. Бюлетинът се изпраща до електронния Ви адрес всеки ден в 18:00 часа.
Абонамент