Българските волейболни национали загубиха от отбора на Бразилия като гости с 3:1 (25:22, 20:25, 24:26, 23:25) на старта на Световната лига. Българите взеха първия гейм, като поведоха убедително и стигнаха до 11:17. Въпреки че бразилците успяха да намалят преднината до 15:18, в крайна сметка българите взеха гейма с 25 на 22 точки.
Бразилците взеха безпроблемо втория гейм с 25:20. Българските национали обаче започнаха много силно третия гейм и поведоха с 9:12. След това обаче бразилците записаха шест поредни точки и второто техническо прекъсване дойде при 16:13 за Бразилия. Все пак България успя да си коригира играта и излезе напред с 21:23.
След равенство 24:24 бразилците взеха две поредни точки и затвориха гейма.
В четвъртия гейм бразилците се наложиха с 25 на 23.
Втората среща в рамките на гостуването е в събота от 15.30 часа българско време.
За честна и независима журналистика
Подкрепете Mediapool.bg с 5€, за да разчитате и занапред на независима, професионална и честна информационно-аналитична медия.
1 коментар
Екипът на Mediapool Ви уведомява, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни квалификации, обиди на расова, етническа или верска основа.
Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Mediapool.bg от потребителите.
Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Mediapool.bg
Прочетете нашите правила за участие във форумите.
За да коментирате, трябва да влезете в профила си. Ако нямате профил, можете да се регистрирате.
много силен отбор.Браво на нашите и успех във втората среща.