Бербатов дебютира за Фулъм при загуба от Уест Хам

Димитър Бебатов дебютира за новия си отбор Фулъм в събота часове, след като подписа договор с лондонския тим. Новият му отбор обаче записа тежка загуба с 3:0 от Уест Хам.

"Чуковете" вкараха трите гола още през първото полувреме, като точни бяха  Кевин Нолан в първата минута, Уинстън Рийд  в 29-та минута и Матю Тейлър в 41-та.

Бербатов влезе във втората част и успя раздвижи играта на Фулъм, но до гол не се стигна.

В последната минута българският нападател  изведе  Родайега в добра позиция, но изстрелът на колумбиеца срещна гредата.

Уест Хам записа втора победа от началото на сезона, докато Фулъм има три точки след първите три кръга.