Бербатов донесе победа на Фулъм над Стоук Сити

Димитър Бербатов донесе победата за Фулъм с 1:0 в двубоя със Стоук Сити, след като отбеляза красив гол в добавеното време на първото полувреме на "Крейвън Котидж".

Българинът, който изигра своя мач номер 200 в Премиър лийг, засече от въздуха една изчистена топка и със страхотен шут с външен фалц отбеляза.

Това е деветият му гол  от началото на сезона и общо 84-и във Висшата лига, припомня sportal.bg.

Важен принос за победата на Фулъм имаше и вратарят Марк Шварцер, който през второто полувреме спаси дузпа.

Другият българин в състава на Фулъм Станислав Манолев не попадна в групата за мача.