Бербатов с гол при победата на Манчестър срещу Алдършот

8 коментара

Димитър Бербатов вкара един от головете за победата на Манчестър Юнайтед с 3:0 над четвъртодивизионния Алдършот Таун в мач от осминафиналите на "Карлинг Къп". Българският нападател отбеляза  в 15-ата минута за 1:0 като това е първият му гол от април насам.

Майкъл Оуен увеличи аванса на 2:0 в 41-ата минута след асистенция на българина. Антонио Валенсия оформи крайния резултат три минути във второто полувреме.

Бербатов получи похвали от сър Алекс Фъргюсън след силното му представяне.

"Димитър Бербатов игра фантастично тази вечер. Той вкара страхотен гол и показа чудесен футбол. Майкъл Оуен също", заяви Фъргюсън и призна, че рядко дава шанс за изява на двамата нападатели.

"Трудно е да избереш състава, когато разполагаш с толкова много добри играчи. Имаме фантастичен отбор. Затова избрах тези футболисти за мача, защото те имат нужда да играят. Ако трябва да съм честен, те нямат много срещи, защото разбирателството и взаимодействието в първия отбор е добро и не са необходими никакви промени", заяви Фъргюсън.