Бербатов вкара два гола за победата на Фулъм над Куинс Парк Рейнджърс

Димитър Бербатов вкара два гола за победата на Фулъм над Куинс Парк Рейнджърс с 3:2.

Българският нападател се разписа от дузпа още в осмата минута. В 22-та минута Бербатов се възползва от грешка в защитата и вкара за 2:0.

В края на първото полувреме домакините поведоха с три гола,след като Клинт Хил си вкара автогол. В 45-та минута обаче Адел Таарабт върна едно попадение.

В началото на второто полувреме Куинс Парк Рейнджърс изпуснаха дузпа, но след две минути пропусналият да вкара от бялата точка Лоик Реми се реваншира и намали преднината на Фулъм.

В 79-та минута Стив Сидуел бе изгонен и остави Фулъм с човек по-малко на терена. Отборът на Димитър Бербатов обаче успя да задържи преднината.

Фулъм заема 10-то място с 39 пункта, докато КПР остава в зоната на изпадащите – на 19-та позиция с 23 точки.