
Катастрофа в тунел "Железница" затвори главен път Е-79 между Благоевград и Симитли. За щастие, няма тежко пострадали, предаде предаде БГНЕС.
Към 10.35 ч. микробус "Форд" с пернишка регистрация, движещ се от Симитли към Благоевград, навлиза в насрещната лента и се блъска в лек автомобил "Опел". Причина за навлизането на микробуса е, че движещите се пред него автомобилите започват да спират. При удара има леко пострадала една жена.
На местопроизшествието пристигнаха две линейки, а в 10.50 ч. тунелът бе окончателно затворен за извършване на оглед, като движението в двете посоки се извършваше по обходния път около тунела.

Полезна ли ви беше тази статия?
Ще се радваме, ако подкрепите електронното издание Mediapool.bg, за да може и занапред да разчитате на независима, професионална и честна информационно - аналитична медия.
Подкрепете ниАбонирайте се за най-важните новини, анализи и коментари на събития от деня. Бюлетинът се изпраща до електронния Ви адрес всеки ден в 18:00 часа.
Абонамент