Търсене в Mediapool.bg

Резултати

10 намерени статии

• Англия срещу Италия е финалът на Евро 2020

динамит" изпраща едно първенство, което започна с кошмар - сърдечния арест на Кристиан Ериксен и завършва с място сред четирите най-силни отбора на континента. В неделя "Трите лъва" ще се изправят срещу отбора на Италия в опит да спечелят първата си европейска

• Кристиан Ериксен е изписан от болница с устройство за контрол на сърцето

Датският футболен национал Кристиан Ериксен е изписан от болница в петък след успешна операция по поставянето на устройство за контрол на сърдечния ритъм, предадоха световните агенции. 29-годишният полузащитник получи внезапно инфаркт в края на първото полувреме на мача

• Лекарите потвърдиха: Ериксен е получил инфаркт

Датският футболист Кристиан Ериксен е претърпял инфаркт и е бил на "прага на смъртта", преди да бъде реанимиран на терена, каза в официално изявление лекарят на датския тим Мортен Боесен, цитиран от британския "Метро". 29-годишният футболист рухна

• Мачът Дания - Финландия бе прекъснат, Кристиян Ериксен е в болница

. Няколко минути лекарските щабове на Дания и Финландия, както и парамедици оказаха помощ на Ериксен. След това той беше откаран в болница. "Кристиан Ериксен диша и говори. Той е буден", каза агентът на датския халф Мартин Шоотс. От УЕФА потвърдиха, че той е в стабилно

• Лудогорец загуби от Интер с 0:2 като домакин

Българският шампион Лудогорец загуби с 0:2 от италианския гранд Интерв първия мачмежду двата тима от 1/16-финалите в Лига Европа. Реваншът в Милано се очертава като протоколен. Първият гол на стадиона в Разград падна след 71 минути игра, когато Кристиан Ериксен вкара

• Хърватите почти изхвърлиха Аржентина, Франция пак не впечатли, но продължава

гол на Кристиан Ериксен в 7-ата минута, а Миле Йединак изравни в 36-ата след дузпа, отсъдена със закъснение с видео асистента VAR (video assistant referee). Така Франция заема първото място с две победи, скандинавците са с 2 точки зад тях, австралийците останаха само с 1

• Срамна загуба на националите и от Дания – 0:4 на турнира в Япония

от Япония.   Дания преди това загуби с дузпи от Босна и Херцеговина и се изправи срещу българите в мач на честта. За честта си играха само датчаните. Кристиан Ериксен вкара три гола, а Мортен Расмусен – един.   Националният селекционер Ивайло Петев

• Тотнъм уволни Андре Вилаш-Боаш

Бейл на Реал Мадрид и със спечелените около 100 млн. евро португалският треньор разви мащабна селекция. В Тотнъм пристигнаха аржентинецът Ерик Ламела, румънският защитник Влад Кирикеш, датчанинът Кристиан Ериксен, бразилецът Паулиньо, испанецът Солдадо и други, но мениджърът

• Борусия би Реал, Манчестър Сити се запъти към отпадане

, а след това Аякс направи пълен обрат с голове на Никлас Мойсандер в 57-та и Кристиан Ериксен 68-та минута. Така в група "D" на Шампионската лига, определяна като "Групата на смъртта" води Борусия със 7 точки, а Реал е втори с 6. Холандският шампион излезе на трето

• Дания надви фаворитите от Холандия

на първенството. Според полузащитника на червения динамит Кристиан Ериксен обаче е рано да си мисли, че датският отбор може да постигне същия невероятен успех както преди 20 години, когато неочаквано за всички стана за пръв и единствен път европейски шампион. Единственият гол