ЦСКА загуби от Фулъм с 0:1

21 коментара
ЦСКА записа четвърта загуба в Лига Европа, след като падна в сряда вечерта с 0:1 от Фулъм в Лондон. През първото полувреме българите играха изключително слабо като очаквано бяха наказани с гол още в 15-та минута. Англичаните излязоха напред в резултата след центриране на Рийзе и оставеният непокрит Золтан Гера без проблеми вкара с глава от малкото наказателно поле.

До края на полувремето защитата на червените продължи да допуска множество грешки и резултатът се запази такъв само заради пропуските на Фулъм.

През втората част играчите на ЦСКА заиграха по-нападателно, но също както своите съперници те изтърваха своите шансове. В 82-та минута се случи и най-спорния момент в срещата. След центриране пред полето на Фулъм последва удар с глава на Морозс, но топката се спря в ръката на защитника на английския отбор Деймиън Дъф. Румънският съдия обаче прецени, че това положение не е за дузпа, тъй играчът е бил твърде близо и не е успял да си махне ръката.

Преди последния мач от груповата фаза на европейския турнир ЦСКА също като Левски е на последно място в своята групата с актив от 1 точка и голова разлика 2:9.