Украйна победи с 2:0 Франция и е много близо до финалите на Мондиал 2014

Португалия победи с 1:0 Швеция, а Гърция с 3:1 Румъния

Отборът на Украйна победи с 2:0 Франция в първата среща от баража за финалите на Мондиал 2014, играна в Киев.

Головете за украинците вкараха Роман Зозуля и Андрий Ярмоленко от дузпа и така изправят французите пред много тежка ситуация преди във вторник.

Франция не е пропускала световни финали от САЩ'94 насам.

Кристиано Роналдо донесе победата на Португалия с 1:0 над Швеция в първия мач от баража в Лисабон. Една от най-големите звезди на световния футбол се разписа в 82-ата минута.

Гърция победи Румъния с 3:1 и направи голяма крачка към класиране за Световното първенство в Бразилия догодина. Два гола за домакините вкара Костас Митроглу, а веднъж се разписа Димитрис Салпингидис. За гостите точен беше Богдан Станку.

Исландия и Хърватия пък завършиха 0:0, въпреки че исландците играха едно полувреме с човек по-малко.