Втородивизионният "Локо" (ГО) изхвърли Лудогорец от Купата на България

"Лудогорец" изненадващо отпадна във втория кръг на Купата на България от втородивизионния "Локомотив" (Горна Оряховица).

Четирикратният шампион на България загуби с 0:1 гостуването си в Горна Оряховица.

Голът за домакините вкара Иван Пенев с глава още в четвъртата минута. Футболистите на "Лудогорец" не успяха да изравнят до края на мача, въпреки че "Локо" остана с човек по-малко още в 54-та минута.

Отборът на Кирил Домусчиев досега изнася много слаб сезон. Първо отпадна безславно от европейските турнири, а сега и от Купата на България.

Треньорът на "орлите" Едуард Ераносян бе назначен на поста преди няколко месеца, след като заради слабите резултати бе уволнен португалецът Бруно Рибейро .