Бербатов вкара третия си гол за Фулъм при равенство 3:3 срещу Рединг

Сн. БГНЕС

Българският нападател на Фулъм Димитър Бербатов отбеляза гол в гостуването си на Рединг, завършило 3:3.

Това е третото попадение на Бербатов, откакто премина във Фулъм.

Рединг поведе с красив гол на Микеле Лейджъртууд в 26-та минута. През второто полувреме обаче Брайън Руи и Крис Беърд бяха точни за Фулъм и обърнаха резултата.  Последва ново изравняване след гол на Гарат МакКлиъри

Българският футболист се разписа две минути преди края и отборът му поведе с 2:3, но не успя да задържи преднината. Малко по-късно резервата на Рединг Хал Робсън-Кану оформи крайното 3:3.

Така вече в четири  от последните си пет мача Фулъм допуска голове в последните секунди на срещите. Това се повтори в мачовете срещу срещу Уигън, Саутхемптън и Манчестър Сити.

Във временното класиране Фулъм е на осмо място.