Церемонията по връчването на наградите Оскар през април ще бъде задушевно събитие, проведено без включвания чрез Zoom и присъствено ограничено до номинираните, връчващите наградите и техните гости, обявиха продуцентите на събитието, предаде Ройтерс.
Заради коронавирусната пандемия шоуто ще се състои едновременно в Долби театър в Холивуд и на железопътната гара Юниън стейшън в центъра на Лос Анджелис. Всеки ще бъде тестван и ще има екип, който ще се грижи за мерките, въведени заради коронавируса.
Организаторите на проявата обещават приятна вечер на всички присъстващи и на милионите зрители, които ще гледат церемонията по телевизията. Те казват, че усилията за организирането на тази вечер са големи и че използването на Zoom би ги омаловажило.
Обикновено на церемонията за Оскарите в Долби театър, който има 3400 места, се събираха стотици знаменитости. Тази година номинираните са над 200. Церемонията ще бъде на 25 април. Номинираните и техните гости ще се съберат в двора на гарата, докато останалите елементи от шоуто ще се проведат на живо в Долби театър, който е на около 12,9 километра от гарата.
Ключови думи
За честна и независима журналистика
Подкрепете Mediapool.bg с 5€, за да разчитате и занапред на независима, професионална и честна информационно-аналитична медия.
0 коментара
Екипът на Mediapool Ви уведомява, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни квалификации, обиди на расова, етническа или верска основа.
Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Mediapool.bg от потребителите.
Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Mediapool.bg
Прочетете нашите правила за участие във форумите.
За да коментирате, трябва да влезете в профила си. Ако нямате профил, можете да се регистрирате.