Загиналият българин с инициали А.Ц. е влязъл в Кипър на 22 септември миналата година. Предполага се, че освен българско той има още гръцко или кипърско гражданство, съобщиха от МВнР.
Местните власти съобщават, че българското семейство е живеело в Лимасол. Не се съобщава името на загиналия мъж, който е на видима възраст около 40 години.
Полицията изяснява детайлите около инцидента, след което за него ще бъде съобщена по-подробна информация, каза говорителят на МВнР Димитър Цанчев.

Полезна ли ви беше тази статия?
Ще се радваме, ако подкрепите електронното издание Mediapool.bg, за да може и занапред да разчитате на независима, професионална и честна информационно - аналитична медия.
Подкрепете ниАбонирайте се за най-важните новини, анализи и коментари на събития от деня. Бюлетинът се изпраща до електронния Ви адрес всеки ден в 18:00 часа.
Абонамент