От днес столичната автобусна линия до Парк-музей "Врана" (Х50) отново изпълнява курсове.
Автобусът ще се движи само в почивни дни от 9:30 до 17:30 часа, началната спирка е на пл. „Св. Александър Невски“.
Първият автобус потегля в 9:26 часа от спирка пл. „Св. Александър Невски“. Последният тръгва от спирка Парк-музей „Врана“ в 17:05 часа.
Ключови думи
За честна и независима журналистика
Ще се радваме, ако ни подкрепите, за да може и занапред да разчитате на независима, професионална и честна информационно - аналитична медия.
0 коментара
Екипът на Mediapool Ви уведомява, че администраторите на форума ще премахват всички мнения, съдържащи нецензурни квалификации, обиди на расова, етническа или верска основа.
Редакцията не носи отговорност за мненията, качени в Mediapool.bg от потребителите.
Коментирането под статии изисква потребителят да спазва правилата за участие във форумите на Mediapool.bg
Прочетете нашите правила за участие във форумите.
За да коментирате, трябва да влезете в профила си. Ако нямате профил, можете да се регистрирате.