Всички медалисти от сряда (17 Август)

Бадминтон, смесени двойки:
1. Тонтови Ахмад и Лиляна Нацир (Индонезия)
2. Пен Сун Чан и Лиу Ин Го (Малайзия)
3. Нан Чжан и Юнлей Чжао (Китай)


Бокс, категория до 69 килограма, мъже:
1. Данияр Йелеусинов (Казахастан)
2. Шакрам Гиясов (Узбекистан)
3. Мохамед Раби (Мароко), Сюлейман Сисоко (Франция)


Борба, категория до 48 кг жени:
1. Ери Тосака (Япония)
2. Мария Стадник (Азербайджан)
3. Eлица Янкова (България) и Сун Янан (Китай)


Борба, категория до 58 кг жени:
1. Каори Ичо (Япония)
2. Валерия Коблова (Русия)
3. Марва Амри (Тунис) и Сакши Малик (Индия)


Борба, категория до 69 кг, жени:
1. Сара Дошо (Япония)
2. Наталия Воробьова (Русия)
3. Елмира Сиздикова (Казахстан) и Дороти Йейтс (Канада)


Конен спорт, отборното състезание по прескачане на препятствия:
1. Франция (Филип Розие, Кевин Щаут, Роже-Ив Бос, Пенелопи Лепревос)- 3.00 наказателни точки
2. САЩ (Кент Фарингтън, Люси Дейвис, Маклейн Уърд, Елизабет Мадън)- 5.00
3. Германия (Кристиан Алман, Лудгер Беербаум, Мередит Михаелс-Беербаум, Даниел Дьосер)- 8.00


Лека атлетика, 3000 метра стийпълчейз, мъже:
1. Конселиъс Кипруто (Кения) 8:03.28 минути
2. Ивън Джагър (САЩ) 8:04.28
3. Езекиел Кембой (Кения) 8:08.47


Лека атлетика, 200 метра (жени):
1. Илейн Томпсън (Ямайка) 21.78 секунди
2. Дафне Схипърс (Холандия) 21.88
3. Toри Боуи (САЩ) 22.15
-----------------
8. Ивет Лалова (България) 22.69


Лека атлетика, скок на дължина, жени:
1. Tиана Бартолета (САЩ) 7.17 метра
2. Бритни Рийс (САЩ) 7.15
3. Ивана Шпанович (Сърбия) 7.08


Лека атлетика, 100 метра с препятствия, жени:
1. Бриана Ролинс (САЩ) 12.48 секунди
2. Ниа Али (САЩ) 12.59
3. Кристи Кастлин (САЩ) 12.61


Плажен волейбол, жени:
1. Лаура Лудвиг и Кира Валкенхорст (Германия)
2. Агата Бендарчук Барбара Шейшас де Фрейтас (Бразилия)
3. Ейприл Рос и Кери Уолш Дженинг (САЩ)


Таекундо, категория до 49 килограма, жени:
1. Со-хи Ким (Република Корея)
2. Тияна Богданович (Сърбия)
3. Панипак Вонгпаттанакит (Тайланд) и Патимат Абакарова (Азербайджан)


Таекуондо, категория до 58 килограма, мъже:
1. Шуай Чжао (Китай)
2. Тавин Ханпраб (Тайланд)
3. Луисито Пие (Доминиканска република) и Таехун Ким (Република Корея)


Тенис на маса, отборно, мъже:
1. Китай (Ма Лун, Сюй Син, Цзикъ Джан)
2. Япония (Коки Нива, Юн Мицутани, Махару Йошимура)
3. Германия (Бастиан Щегер, Димитрий Овчаров, Тимо Бол)


Споделяне

Още от Рио 2016

Как смятате да прекарате Коледа и Нова година?